”Helis Takas Sistemi” ile

Gayrimenkul Yatırımınızı Yenileyin!

Hemen başvurun, bu fırsatı kaçırmayın!

Yaptığınız yatırımdan memnun kalmadınız mı? Geri dönüşümü beklentinizi karşılamıyor mu? Yeni bir yatırım arayışındasınız ama yaptığınız bu yatırımdan dolayı yeni bir yatırıma bütçe bulamıyor musunuz?

Helis Yapı size yeni bir sistem öneriyor! Mevcut yatırımınızı değerlendirerek size her geçen gün metrekare fiyatı artan lokasyonlarda, Helis Yapı’nın modern projelerinde yeni bir yatırım fırsatı sunuyor.

Gelin, Helis Takas Sistemi’nde mevcut gayrimenkulünüzü peşinat olarak sayalım, geri kalanını 4 yıl vade yapalım. Üstelik banka aracılığı olmadan!

Bu sayede yerinde sayan gayrimenkul yatırımınızdan kurtularak, size sürekli kazandıran bir yatırım aracına sahip olun. Yatırımınız çok kısa sürede kendini amorti ederek gerçek bir yatırıma dönüşsün.

Kampanya Kampsamındaki Projelerimiz

Helis More Residence&Offices

Helis More’da yepyeni bir hayat başlıyor. Benzersiz manzaranın ardından gelen özgürlük ve sükunet… Hayatımızdaki her şeyin biraz daha fazlası, yaşamın keyifli tasarımı… İstanbul’daki en yeni yatırım fırsatı…

Helis Gold Ofis

İş dünyasının yeni gözdesi Kartal’da ofis bölgesi içinde yer alır. Çalışanlarınız ve misafirleriniz için en önemli konu olan ulaşımda büyük avantaj sağlayan Helis Gold Ofis, Yakacık Metro Durağına sadece 50 metre uzaklıkta yükseliyor.

Helis Metro Home

12 kattan oluşan Helis Metro Home’un İnşaat Alanı 8.000 m2’dir. 2.000 m2 otopark alanından oluşan apartmanın 44 bağımsız bölümü bulunmaktadır. Deniz ve Özgürlük Parkı manzarası ile şehrin içinde bulabilirsiniz.

Detaylı Bilgi; helismore.com

Detaylı Bilgi; helisgoldofis.com

Detaylı Bilgi; helismetrohome.com

Kampanyaya kimler başvurabilir?
Mevcut yatırımını yeni, modern bir projede gayrimenkul yatırımı ile güncellemek isteyen herkes katılabilir.  Örneğin “Helis Takas Sistemi” ile;  konut yatırımınızı ofis yatırımına – ofis yatırımınızı konut yatırımına çevirebilir, bulunduğu semti değiştirebilir, oda sayınısı arttırabilirsiniz.
Kampanya başvurusu için neler yapmam gerekiyor?

Başvuru için kampanya bilgi formunu doldurmanız yeterli, uzmanlarımız size geri dönüş sağlayarak gerekli bilgileri paylaşacaklar.

Kampanya Ne zaman kadar geçerli?

Kampanya Helis Yapı tarafından kampanya için ayrılan mülklerin stokları ile sınırlıdır. Süre kısıtlaması olmamakla birlikte yoğun talep nedeni ile başvurunuzu hemen yapmanızı öneririz.