Şirket Hakkında

Helis Yapı A.Ş., hayata geçirdiği projeleri ile bölgenin sadece bugününe değil, geleceğine de yön verir. Estetik mimarisi ile şehre değer katan Helis Yapı, her şeyden önce insanın zamanını en verimli şekilde kullanabileceği projeler üretmeyi amaçlar.

murat uzun

Helis Yapı projelerini dünün değil; yarının ihtiyaçlarına göre şekillendirerek kısa zamanda değer kazanmalarını kaçınılmaz kılar.

Kendi finansal metotları ile yatırımcılarına her zaman kazanç sağlayan projeler üreten Helis Yapı, müşterisinin yaşantısını ve kullanımını göz önüne alarak daima yaşamını kolaylaştırıcı, kullanışlı ve müşterisine kendisini özel hissettiren projeleri hayata geçirir.

Helis Yapı, mülk değerini oluşturan en önemli parametrenin arsa konumu olduğunu bilmektedir. İşinde uzman bir terzi misali kumaşa makası değdirmeden önce tüm planı en ince ayrıntısına kadar düşünüp planlayarak projeye başlar. Her ayrıntısında yaşam kalitesini yükseltmek için uzmanlar tarafından titizlikle tasarlanan projeleri ile şehrin merkezinde modern bir yaşam alanı sunmaktadır

Helis Yapı olarak müşterilerimizi memnun etmek en temel hedefimizdir. Helis Yapı ile proje kararı alan arsa sahipleri, inşasına başladığımız projelerin yatırımcıları ve ailesi ile yaptığımız projede yaşama karar veren her bir kullanıcımız, Helis Yapı’nın büyümesindeki en önemli yapı taşını oluşturmuştur.

Bizim en önemli ilkemiz güvendir. Pazarlamada anlattığımız tüm cümlelerin yükünü ve sorumluluğunu işin sonuna kadar taşırız. Bu misyonla yapımına başladığımız projemizdeki tüm mimari plan ve görsellere bağlı kalırız.

Bizim önceliğimiz şirketimizin finansal büyüklüğü değil, müşterilerimizin Helis Yapı’ya olan güvenidir. Bize yatırım yapma kararı alan her bir müşterimizden almış olduğumuz referans mektupları Helis Yapı’nın gururu olmuştur. Helis Yapı’ya duyulan bu güven sayesinde bir müşterimizin tavsiyesinden ortalama 3.6 yatırımcıya daha ulaştık.

Bizler için en önemli referans, yatırımcılarımızın memnuniyetleri ve kazançlarıdır. Bu amaçla ilk hedefimiz zamanında tamamlanan, güvenilir ve modern projeler ile yatırımcılarımızın ve iş ortaklarımızın da standartlarını yükseltmektedir.

Bize duyulan güven ve bağlılıktan güç alarak, uzman teknik kadromuz ve profesyonel ekibimizin de yardımıyla yenilikçi projeler ile yanınızda olmaya devam edeceğiz.

Kurumsal Katalog İçin Tıklayınız