Satış Ofislerimizde

Hijyen Önlemleri ve Uygulamaları

Helis Yapı A.Ş. olarak tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgınına karşı satış ofislerimizde faaliyetlerimizi en etkin önlemleri alarak sürdürüyoruz.

Bu dönemde; müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek ve çalışanlarımızla sağlıklı bir ortamda çalışabilmek için ofislerimizde virüs ile mücadele kapsamında aldığımız önlemler Müşteri ve Personel Sağlığı Önlemlerimiz ve Temizlik ve Dezenfeksiyon Önlemlerimiz başlıklarının altında detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Müşteri ve Personel Sağlığı Önlemlerimiz

Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin sağlığı bizim için her zaman önemli olmuştur. Pandemi döneminde de çalışanlarımız ve müşterilerimiz için sağlıklı ve güvenilir bir ortam sunabilmek için etkin önlemler alıyoruz.

Personelimize salgın hakkında bilgilendirici eğitimler vererek, maske, eldiven ve pileksiglas koruyucu bariyerler ve siperlikler gibi gerekli ekipmanları tedarik ediyoruz.

Dünya sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı tarafından en az 1 metre olarak şekilde sosyal mesafemize özen gösteriyoruz.

Tüm asansörlerimizde 3 kişilik kullanım izni vardır. Asansör için sosyal mesafe uygulamasına dikkat ediniz.

Temizlik ve Dezenfeksiyon Önlemlerimiz

Covid-19 ile mücadelede temizlik ve dezenfeksiyonun çok önemli olduğunun farkındayız. Mevcutta uyguladığımız düzenli temizlik ve dezenfeksiyon uygulamalarımızı, Covid-19 önlemleri ile daha da güçlenerek etkin bir şekilde uygulamaya devam ediyoruz.

Satış ofislerimiz ve ortak alanlar için rutin dezenfeksiyon planı yapıyoruz.

Elle temas edilen tüm yüzeyleri düzenli olarak dezenfekte ediyoruz.

Eldiven ve maske atıkları için özel çöp kovaları yerleştirdik.

Kişisel hijyeniniz için girişlere ve WC koridorlarına dezenfektanlar yerleştirdik.

Daha sağlıklı ve kaliteli ortam havası için havalandırma sistemimizin düzenli bakımları yapılmakta ve %100 taze hava kullanılmaktadır.

Tüm asansörlerimizde 3 kişilik kullanım izni vardır. Asansör için sosyal mesafe uygulamasına dikkat ediniz.