Turuncunun Evinizde veya Ofisinizdeki Enerjik Değişimi!

Neşeli hava oluşturmasıyla bilinen turuncu, rengin kullanıldığı her alanın enerjisini anında yükseltme gibi bir etkisi bulunuyor. Her dekorasyonda kendine yer bulabilen turuncu ile yaşam alanlarınıza hareket katabilirsiniz.

Ev dekorasyonuna güven, mutluluk ve neşe veren turuncu, güçlü enerjisiyle kullanıldığı alanlara sıcaklık getiriyor. Özellikle karanlık kış aylarının kasvetini dağıtan bu sıcak renk, pozitif enerjinin de kaynağı olarak nitelendiriliyor. Kırmızı ve sarının karışımından meydana gelen turuncu, kullanım şekline göre mekânda odak noktası haline gelebildiği gibi küçük detaylarla mekana hareket katma özelliğine de sahip.

Klasik ve modern her tarz ev ve ofis dekorasyonunda rahatlıkla kullanılabilen  turuncuyu; mavi, kahve tonları, turkuaz, gri, yeşil, siyah, krem, bej ve beyaz renkler ile dengeleyebilirsiniz.

Aşırıya kaçılmadan kullanıldığında canlı bir atmosfer elde edilmesini sağlayan bu rengi oturma gruplarınızda ve koltuklarınızda tercih edeceksiniz; açık renkli duvar, perde, halı ve aksesuarlar kullanmalısınız.